aboutus

Bazhou aiyunze Furniture Co., Ltd

Bazhou aiyunze Furniture Co., Ltd Bazhou aiyunze Furniture Co., Ltd Bazhou aiyunze Furniture Co., Ltd
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar: Ai YunZe
No. Çalışanları: 100~112
Yıllık satış: 3,000,000-5,000,000
Yıl kurulan: 2001
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

Bazhou aiyunze Furniture Co., Ltd. Pekin, Tianjin ve Xiong an üçgeninin merkezinde yer almaktadır.Şirket kuzeyde güçlü bir mobilya kuruluşudur.Şirket esas olarak, yeni çelik-ahşap-cam yapı yemek masası, yemek sandalyesi, sehpa, görsel-işitsel dolap, kumaş dinlenme koltuğu ve diğer oturma odası serilerinin üretimi ve işletilmesi konusunda uzmanlaşmış sivil mobilya üretimi ve işletimi ile uğraşmaktadır. Ürün:% s.On yıldan fazla süren sıkı çalışmanın ardından, Hebei Bazhou aiyunze Furniture Co., Ltd., 80.000 metrekarelik bir alana, 65.000 metrekarelik bir inşaat alanına, 100'den fazla çalışana, sabit kıymetlere sahip orta ölçekli bir kuruluş haline geldi. 20 milyon yuan, 36 milyon yuan işletme sermayesi ve ülkenin her yerinde satış noktaları.

 

Çin Bazhou aiyunze Furniture Co., Ltd şirket Profili 0

Geçmiş

Aiyunze Furniture Co., Ltd, Çin'deki en büyük orta-üst düzey mobilya üreticilerinden biridir.2001 yılında kurulmuştur ve 20 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir.Araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve hizmeti entegre ediyoruz ve birkaç ünlü uluslararası ev tasarımı kurumuyla uzun vadeli stratejik işbirliği ilişkileri kurduk.Şirket, Almanya ve İtalya'dan nispeten gelişmiş üretim ekipmanları ve üretim teknik personelini tanıttı ve aynı sektörde nispeten geniş bir satış ağına sahip.Mükemmel kalitede, birinci sınıf tasarımlı ürünler, iş adamlarının çoğunluğunun güvenini ve takdirini kazandı.

Hizmet

Yıllar içinde şirket, "önce kalite; önce müşteri" kurumsal ilkesini takip etti, ISO9001 yönetim sisteminin kalite standardını takip etti ve mobilya endüstrisinde bir yönetim modeli ve endüstri öncüsü haline gelmek için çabaladı.Tasarım, malzeme seçimi, malzeme kesme, işleme, boyama, bitmiş ürün paketleme ve diğer bağlantılardan bağımsız olarak, ürün kalitesinin ISO sertifikası ve pazar gereksinimlerini tam olarak karşıladığından emin olmak için sıkı kalite kontrolünden ve dikkatli araştırmalardan geçmelidir.Üstün kalite, uygun fiyat ve kusursuz hizmet, müşterilerimiz tarafından derinden güvenilir ve tercih edilmemizi sağlar.

Ekibimiz

Şirket Ar-Ge, tasarım, üretim ve satışı entegre eder.Profesyonel mobilya tasarımcıları ve deneyimli Ar-Ge ve üretim mühendislerine sahiptir.Hareketli mobilyaları müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre kişiselleştirmenin yanı sıra, müşterilere özelleştirme ve üretim de sağlayabilmektedir., Kurulum için tek elden hizmet

İletişim bilgileri